Такого украинский сегмент инстаграм ещё не видел! Легендарная Киевская Перепичка открытая ещё в 1981 году завела инстаграм аккаунт, но не просто завела, а шокировала всех откровенными фото красивеньких юных моделей с легендарным киевским блюдом. Вы должны это увидеть!

Доброго ранку, любі хлопчики й дівчатка:) вчора про нас написали улюблений БЖ (Українська правда), Bird in Flight, ТСН, ICTV, Комсомольська Правда, Ліза, Cosmopolitan, Страна, Вгороде, Наш Київ. Нас запросили у Польщу робити Instagram кав‘ярні, покликали на Новий канал у ток-шоу, попросили організувати доставку сосіс у офіс пожежників ⛑Сотні сторіз і все це про вашу улуюблену #перепічка • Вчора до нас прийшло людей більше, ніж завжди. І сьогодні ми чекаємо на вас з самого ранку👨‍🍳🔥 • Гаряча сосисонька зігріє на вулиці і вдома. Ну ви зрозуміли, про що я 👄 • Нас вже більше 3600 💪 і ми й далі будемо писати вірші наших кухарів, кликатимемо вас на смаколики з сосісею і це тільки початок 👆 далі буде гарячіше 🔥🔥 набагато гарячіше 🤘🎃 мрій про сосісю, їж українське 🇺🇦

A post shared by Perepichka 1981 (@perepichka_1981) on

Редакция журнала Borsh оперативно связалась с Киевской Перепичкой и выяснил что никакого отношения к этому инстаграм аккаунту они не имеют.