В Киеве первый снег, праздник для всех кроме тех кто ещё не поменял резину. Остальные наслаждаются огромными снежными хлопьями и ждут новогодних и рождественских праздников — они уже близко!

счастью нет предела😊😊😊#первыйснег#анаулиценоябрь🙄😂#люблюснежок#❄❄❄#достаемлыжи#😊

A post shared by Александра Верниченко (@aleksandravernichenko) on

Замість тижневих підсумків, сьогодні поділюся планами. • 6 тренувань. Книга «Ми — це мозок», два відео на youtube, святкування свого дня-свята, приготувати корисні цукерки самій, зробити для вас кльовий розіграш, провести live і повідомити про деякі секретики🌝 • А ще з завтрашнього дня стартують мої програми. Я снідатиму і вечерятиму з клієнтами. Таке роблю вперше, тому хвилююче) Чекаю цього тижня двох подруг в гостях і, сподіваюся, батьки до мене доїдуть. . • Планую гуляти золотими, їсти останні кльові овочі, носити вже рукавиці. І може, все-таки, написати про той хумус і свій догляд за волоссям)) • Ще пишу статті на декілька сайтів, придивляюся до нового телефона і водичку п'ю. Не забувайте💧 • Кожного тижня я знайомлюся мінімум з однією новою людиною. Але так, щоб не клієнти. Планую знайти з ким і познайомлюся. Хочу ще написати, що може пройду якийсь онлайн-курс чи вивчу 100 нових слів англійською, але збрешу. За планами, через тиждень у мене починається навчання. Там вже лекції і навчання від трьох дієтологів. • Що ви плануєте? Почніть з одного подарунка для друга. Я сьогодні принесла авокадо для @nastiapoberezhna, а вона мені от таке фото. Ц — це вигідно)

A post shared by «Тренерка-психологиня»🤓🇺🇦 (@khrystynapelenio) on

It has come

A post shared by Alex Vynogradoff (@alex.vynogradoff) on

Let it snow Let it snow Let it snowww🙌🏽 #firstsnow #letitsnow #letitgo #autumn #winter #snow #white #likes4likes #likesforlikes #like4like

A post shared by 🔥V A L E R I I A▪️NL_int🔥 (@va.leriiaa) on